fb
ico1

Porady

Podczas projektowania, urządzania, bądź remontu łazienki zwraca się szczególną uwagę zarówno na jej praktyczne, jak i estetyczne wyposażenie. W naszym asortymencie znajdują się zestawy podtynkowe przeznaczone do misek WC, bidetów, pisuarów i umywalek, które odgrywają ważną rolę w wystroju każdej łazienki. Polecamy zatem rozwiązania, które pozwolą na szybką i efektywną optymalizację przestrzeni w łazience. Chcąc ułatwić naszym Klientom wybór odpowiedniego stelaża, udostępniamy najważniejsze informacje, na które warto zwrócić uwagę podczas zakupów.

Zastosowanie

Zestawy podtynkowe dają możliwość instalacji urządzeń sanitarnych przy ścianach murowanych oraz lekkich ściankach działowych, przy jednoczesnym subtelnym ukryciu wszelkich elementów mocujących oraz spłukujących. Widoczna pozostaje jedynie miska, a w przypadku zestawów WC również przyciski spłukujące. Takie rozwiązanie pozwala na całkowite wyeliminowanie zbiornika nad toaletą, wokół którego często gromadzą się trudne do usunięcia zanieczyszczenia i bakterie.

Rodzaje

Najczęściej spotykamy się z podziałem stelaży ze względu na rodzaj ich zabudowy. Zgodnie z tym wyróżniamy zestawy do zabudowy ciężkiej (mokrej) i lekkiej (suchej). Instalacja zestawu z zastosowaniem pierwszego wariantu wymaga niestety większych umiejętności oraz czasu. Dla nas liczą się tylko praktyczne rozwiązania, dlatego w asortymencie prezentujemy zestawy WC do zabudowy lekkiej. Proponowane przez nas konstrukcje są niezwykle popularne na rynku. Prace montażowe są stosunkowo proste i zajmują niewiele czasu, co z pewnością wpływa na zadowolenie naszych Klientów. Przed rozpoczęciem prac instalacyjnych zalecamy dokonanie precyzyjnych pomiarów, dzięki którym można uniknąć błędów konstrukcyjnych oraz późniejszego dyskomfortu w czasie użytkowania konkretnych sanitariatów.

Zalety

Prezentowane przez nas zestawy podtynkowe zyskały ogromną popularność, dzięki szerokiej gamie wyróżników, które je charakteryzują. Zaletami zakupu stelaży jest przede wszystkim:

Nie sposób wymienić wszystkich walorów stosowania przygotowanych przez nas rozwiązań. Najlepszym rekomendacją jest oczywiście zadowolenie naszych Klientów.

Korzystniej w zestawie

Przy kupnie danego stelażu warto zainwestować w cały zestaw, składający się z produktów pochodzących od jednego producenta – wtedy każdy Klient ma gwarancję ergonomicznego i długotrwałego użytkowania elementów idealnie do siebie pasujących. W zależności od wyboru odpowiedniego wariantu, w naszej ofercie znajdują się zestawy WC, które składają się ze stelaża ze zbiornikiem, kompletu elementów przyłączeniowych, zestawu wkrętów i śrub do instalacji, miski ustępowej, deski sedesowej i przycisku spłukującego.

Dbałość o detale

Ważnym elementem każdego zestawu podtynkowego jest spłuczka i przycisk spłukujący. Komponenty dostępne w naszym asortymencie są wykonane z wysokojakościowych materiałów, które zapewniają komfortowe i długotrwałe użytkowanie. Ważny podczas eksploatacji jest cichy zawór napełniania wody, a także praktyczny i elegancki przycisk. Nasza oferta obejmuje zestawy z podziałem spłukiwania 3/6L. Przyciski są natomiast dostępne w uniwersalnych, klasycznych wzorach oraz kolorach, co pozwala na ich dopasowanie do każdej stylizacji wnętrza.

Dodatkowe rady

Wybierając stelaż podtynkowy do swojej łazienki warto zwrócić uwagę na kilka kwestii technicznych:

W razie jakichkolwiek pytań można zgłosić się bezpośrednio do naszych specjalistów, którzy chętnie pomogą w doborze najkorzystniejszych rozwiązań.

icow
kategorieico1
PROMOCJE

Zapraszamy do zapoznania się z obecnie obowiązującymi promocjami.

WIĘCEJ
ico1
AKTUALNOŚCI

W dziale aktualności znajdziesz najnowsze informacje o naszej firmie.

WIĘCEJ
icow
NASZE MARKI

Strony WWW naszych linii produktowych: