Winkiel sp. z o.o.,
ul. Cisowa 9, 64-320 Niepruszewo, woj. wielkopolskie,
tel: +48 61 89 68 200, e-mail: winkiel@winkiel.pl
fb
ico1

produkty

Przygotowana przez nas oferta z pewnością zwróci uwagę wszystkich osób poszukujących sprawdzonych i funkcjonalnych rozwiązań do łazienki.

Każdy stelaż podtynkowy, który prezentujemy w tej kategorii, to zestaw WC wykonany z solidnych i trwałych elementów, co przekłada się na żywotność sprzedawanego asortymentu. Modele te bardzo dobrze znoszą codzienną, nierzadko intensywną eksploatację. Zestawy podtynkowe są dostępne w najróżniejszych gabarytach, kształtach oraz stylach. Ułatwi to Państwu wybranie tego najodpowiedniejszego rozwiązania.

Warto też dodać, iż prowadzimy naszą działalność w oparciu o ogromne doświadczenie oraz wiedzę techniczną, proponując Klientom wyłącznie najlepsze produkty. Decydując się na skorzystanie z naszej propozycji, otrzymują Państwo stelaże do zamontowania w łazience lub WC, zestawy podtynkowe które wyposażone są we wszystkie niezbędne do ich zamontowania elementy, takie jak przycisk spłukujący, podkładki izolujące, a także inne akcesoria niezbędne do prawidłowego funkcjonowania danej instalacji.


icow
wybierz kategorię produktów

Zestawy i stelaże podtynkowe

Czy poszukują Państwo elementów wyposażenia łazienki lub WC? Stelaże podtynkowe (zestawy) do zabudowy prezentowane w tej kategorii z pewnością spełnią oczekiwania najbardziej wymagających Klientów. Dostępne są modele zróżnicowane pod względem gabarytów oraz kształtów. Nowoczesne wzornictwo to również duży atut tej oferty.

Przyciski spułkujące

Oferujemy rozwiązania, dzięki którym użytkowanie sanitariatów w łazience lub WC nie sprawi nikomu większego problemu. Nasze przyciski spłukujące to asortyment wyróżniający się walorami estetycznymi. Dostępne są modele w takich kolorach, jak biel lub chrom, pasujące do innych elementów wyposażenia i wyróżniające się swoim nowoczesnym oraz estetycznym wyglądem.

ico1
PROMOCJE

Zapraszamy do zapoznania się z obecnie obowiązującymi promocjami.

WIĘCEJ
ico1
AKTUALNOŚCI

W dziale aktualności znajdziesz najnowsze informacje o naszej firmie.

WIĘCEJ
icow
NASZE MARKI

Strony WWW naszych linii produktowych: