fb
ico1

serwis

Poniżej przedstawiamy listę firm świadczących usługę serwisu dla naszych produktów.
Zapraszamy do bezpośredniego kontaktu.


Dolnośląskie

Tolos PPHU

Isbrandt Tomasz
tel: 604105852
e-mail: isbrandt@wp.pl
ul. Kwiatkowskiego13/4
Legnica

Aqua Serwis

Prabucki Krzysztof
tel: 606139000
e-mail: info@aquaserwis1.nazwa.pl
ul. Rowerowa 15
Gajków

Kujawsko-Pomorskie

Budicom

Szyperski Sławomir
tel: 505551553
e-mail: serwis@budicom.pl
ul. Kadłubka 1/70
Bydgoszcz

Master-Glass

Kędzierski Patryk
tel: 888130369
e-mail: kedzierskipatryk@vp.pl
ul. Strzelno 10
Sławsko dolne

Lubelskie

Kurkiewicz Zbigniew
tel: 604835662
e-mail: zbigniew.kurkiewicz@gmail.com
ul. Obywatelska 9/10
Lublin

Lubuskie

Aqua Serwis

Prabucki Krzysztof
tel: 606139000
e-mail: info@aquaserwis1.nazwa.pl
ul. Rowerowa 15
Gajków

Łódzkie

JAR-TECH

Owczarek Jarosław
tel: 504221410
e-mail: abcjarek@vp.pl
ul. Łagiewnicka 80/98 lok.366
Łódź

Małopolskie

Hydraulik

Rosiak Sylwester
tel: 513960407
e-mail: hydraulik_lodz@gazeta.pl
ul. Syberia 151
Brzeziny

P.H.U. Trójka

Czyż Krzysztof
tel: 517118787
e-mail: trojkaserwis@wp.pl
ul. Bracka 11/2
Bochnia

Nawdar

Radwan Maciej
tel: 501308886
e-mail: nawdar@pro.onet.pl
ul. Niska 6/2
Kraków

Mazowieckie

Sebserv

Nader Sebastian
tel: 601228290
e-mail: serwis.nader@wp.pl
ul. Kordeckiego 3
Piaseczno

P.H.U. Martiv

Żuczkowski Mariusz
tel: 692331201
e-mail: martiv@martiv.pl
ul. Skrowaczewskiego 52/23
Żyrardów

Pamargo

Głuszcz Paweł
tel: 601216845
ul. Wybrańska 6/5 m34
Warszawa

Opolskie

Aqua Serwis

Prabucki Krzysztof
tel: 606139000
e-mail: info@aquaserwis1.nazwa.pl
ul. Rowerowa 15
Gajków

PPHU EFEKT

Nartowski Marek
tel: 502520570
e-mail: firma-efekt@o2.pl
ul. Ks. Opolskich 10/3
Opole

Podkarpackie

Przemyśl

Prokop Janusz
tel: 606831256
e-mail: fhujanuszprokop@gmail.com
ul. Sarbiewskiego 11
Przemyśl

Podlaskie

PHU Optima

Wyszyński Paweł
tel: 604133131
e-mail: serwis@optimapolska.com
ul. Zambrowska 18
Kleosin/Białystok

Anfaus

Nowik Piotr
tel: 692125915
e-mail: pinowik@op.pl
ul. Szeroka 16/16
Białystok

Śląskie

Instalatarstwo sanitarne

Komor Ryszard
tel: 502558456
e-mail: ryszard.komor@wp.pl
ul. Kłobukowice 33
Mstów/Częstochowa

DOMMAT

Latosiński Henryk
tel: 507055023
e-mail: lato@onet.pl
ul. Obywatelska 2/6
Bytom

P.H.U. Mega-Jan

Trzewicarz Krzysztof
tel: 602150769
e-mail: phumegajan@gmail.com
ul. Witosa 11a/30
Katowice

Świętokrzyskie

P.H.U. Detex

Detka Łukasz
tel: 501204583
ul. Batalionów Chłopskich
Kielce

Aquatech

Ziewiecki Marek
tel: 600231947
e-mail: marek_ziewiecki@wp.pl
ul. Bp.Jaworskiego 22/42
Kielce

Warmińsko-mazurskie

Hydrauli-Serwis Sp.z.o.o.

Bartnicki Jacek
tel: 607838249
e-mail: hydraulikserwisolsztyn@wp.pl
ul. Lipowa 3
Łęgajny 11-010 Barczewo

Wielkopolskie

FHU Kaspa

Kasprzak Sebastian
tel: 600815094
e-mail: kaspa.seba@op.pl

Artczem

Czekała Krzysztof
tel: 501755682
e-mail: artczek@wp.pl
Poznań

Zachodniopomorskie

Hydromax

Jarzębski Tadeusz
tel: 502494187
e-mail: hydromax.koszalin@op.pl
ul. Boya Żeleńskiego 14
Koszalin

Sandinst

Maciejewski Jarosław
tel: 506526613
e-mail: sandinst@onet.pl
ul. Waryńskiego 18/3
Trzebiatów

Hydrotechnika

Nitecki Maciej
tel: 698730006
e-mail: hydrotechnika1@tlen.pl
ul. Golisza 10e
Szczecin

Zakład Inst.Wodno-Kan

Linniczenko Józef
tel: 501144511
e-mail: jjl@v2.pl
ul. Dubois 46/9
Szczecin

ico1
PROMOCJE

Zapraszamy do zapoznania się z obecnie obowiązującymi promocjami.

WIĘCEJ
ico1
AKTUALNOŚCI

W dziale aktualności znajdziesz najnowsze informacje o naszej firmie.

WIĘCEJ