Stelaże podtynkowe do toalety. Funkcjonalne wnętrze

Stelaże podtynkowe do toalety. Funkcjonalne wnętrze

Funkcjonalne, harmonijne i łatwe do utrzymania w czystości wnętrze to priorytet wielu osób. Łazienka to oaza spokoju, ma cieszyć oko i duszę. Jesteś zainteresowany tym rozwojem sytuacji? Warto zadbać o estetykę jej wyglądu, coraz powszechniejsze stają się kompakty WC podwieszane, wykorzystujące stelaże podtynkowe do toalety. Mamy możliwość wyboru także wzoru wolnostojącego, przytwierdzanego do podłogi, jednakże jest to rozwiązanie coraz mniej cieszące się zainteresowaniem. Chociaż jeszcze do niedawna Polacy podchodzili z dużym dystansem do modeli podwieszanych, z obawy przed oberwaniem się toalety pod ciężarem własnego ciała.

 

Stelaże podtynkowe do toalety

Zróżnicowane oferty firm na rynku pozwalają na wybór odpowiedniego typu stelaża. Przeznaczyć możemy je do powieszenia miski WC, bidetu, pisuaru oraz umywalki. Najpopularniejsze są trzy rodzaje: do zabudowy niskiej, do zabudowy wysokiej, a także samonośne.
Poprzez zastosowanie ramy i jej obudowanie najczęściej wodoodporną płytą karton-gipsową możemy otrzymać dodatkowe półki, murki, oraz wyspy, które nadają łazience charakteru.
Stelaże podtynkowe do toalety to obecnie świetne rozwiązanie, cała instalacja schowana jest w ścianie a my widzimy tylko ceramikę i przycisk spłukujący.